דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

למוקד שירות לתושב 24/7 שעות ביממה נא חייגו:

02-9958801 / 8108*

לפניות דרך הווטסאפ: 052-7250801

כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000

 

לפניכם אלפון המועצה, ליצירת קשר ישירה עם האגפים, המחלקות ובעלי התפקידים השונים:
(לחצו על שם האגף לצפייה בבעלי התפקידים או השתמשו בחיפוש. ניתן לחפש שם אגף/מחלקה או שם בעל תפקיד)

לשכת ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה: 02-9958601

אבישי כהן
ראש המועצה
שושי כהן
ראש לשכת ראש המועצה
רוחמה חגמה
מזכירת לשכת ראש המועצה
חגית לדאני
מזכירה בלשכת ראש המועצה
עומרי מנשה
דובר המועצה

בטיחות בתעבורה

פקס בטיחות בתעבורה: 02-9958614

חיים עם שלם
קצין בטיחות בתעבורה ורכז נגישות
נאוה נתן
מזכירת מחלקת בטיחות בתעבורה
גדי סיידוף
אחראי מרכז תחבורה

לשכת סגני המועצה

פקס לשכת סגני המועצה: 02-9958714

אסנת ורטמן ברוכים
סגנית ראש המועצה
אפרת טובול שלף
סגנית ראש המועצה
חיים עוקשי
סגן ראש מועצה
דנה ביטון
מזכירת סגנית ראש המועצה
דורית יוסף סולומיאני
מזכירת סגן ראש המועצה, מזכירת מבקר המועצה ומזכירת מינהלן המועצה

לשכה משפטית

פקס לשכה משפטית: 02-9958603

עו״ד ורד כהן
יועמ"ש
זהבה כהן
מזכירת יועמ"ש
כרמית אלמליח
אחראית חוזים ערבויות וביטוחים
רבקה עשור
רכזת ועדות ערער

לשכת מנכ"ל

פקס לשכת מנכ"ל: 02-9958601

שמעון בטאט
מנכ"ל המועצה
קרן ברינדר
מנהלת לשכת מנכ"ל
אור צברי
עוזר מנכ"ל

הון אנושי ושכר

ורדה ראובן
מנהלת אגף שכר
מרים ביטון
רכזת כוח אדם
ריקי אפריאט
ממנה הון אנושי
לירז פנחס לוי
מנהלת רווחת העובד
הילה אוחנה
רכזת כוח אדם

מנהלה

רונן אלמליח
מנהלן המועצה
חנניה נפתלי
עובד מנהלה
קובי פנחס

שרותים וטרינריים

פקס שרותים וטרינריים: 02-9958624

ד"ר גיל הכהן
מנהל השרות הווטרינרי
חנית ישראלי
מנהלת אדמיניסטרציה וכלביה

מבקר המועצה

פקס מבקר המועצה: 02-9958611

יואל ינון
מבקר וממונה תלונות הציבור

כספים

גביה (ארנונה)

למוקד גביה התקשרו 02-9958911
ליצירת קשר עם מחלקת הגביה 02-9958950

פקס גביה (ארנונה): 02-9958617

בני צברי
מנהל מחלקת גבייה
סיגל אביטן
פקידת גבייה
לאה כהן
פקידת גבייה
בני אפרים
אחראי שומה
מיטל בן אלי
פקידת גביה
אלה רומי
פקידת גביה
מורן פרץ
פקידת גביה
אורנה כהן
פקידת גביה
עדי בנישו
פקידת גביה
אביטל בן חמו
פקידת גביה
בני בשן
פקח גביה

הנהלת חשבונות

פקס הנהלת חשבונות: 02-9958615

דניאלה חן
מנהלת חשבונות ראשי
שרי שאנן
הנהלת חשבונות
שמעון סויסה
הנהלת חשבונות
ליזו גנון
הנהלת חשבונות
יעל אפללו
הנהלת חשבונות
מיכל אסרף
הנהלת חשבונות

גזברות

פקס גזברות: 02-9958615

משה אוחיון
גזבר מועצה
יפעת חכמון
מנהלת לשכת גזבר
טלי מדמון
תקציבאית ראשית
שירן כהן
רכזת תב"רים
רועי גולדברג
עוזר גזבר ורכז "קולות קוראים"

מחלקת רכש

אילן אמויאל
מנהל מחלקת רכש
אסתר אקוע
מזכירת מחלקת רכש

שירות ואסטרטגיה

פקס שירות ואסטרטגיה: 02-9958714

סיון כהן טופל
מנהל אגף שירות ואסטרטגיה
רחלי יצחק
מזכירת אגף

מידע ותקשוב

פקס מידע ותקשוב: 02-9958612


מנהל מחלקת מידע ותקשוב
רז חן
רכזת מידע ותקשוב
ברוך גולדשטיין
טכנאי מחשבים

הרשות לביטחון קהילתי

טל גורני
מנהל הרשות לביטחון קהילתי
יוכי אקריש
אחראית תחום חינוך
מאיה רוזנטל
רכזת קהילה

מחלקת וועדי יישובים

שני יצחק
רכזת ישובים
שרון כץ
מנהלת מחלקת וועדי יישובים

מינהל חינוך

פקס מינהל חינוך: 02-9958629

ארז אמבר
ראש מינהל חינוך
שגית בוחבוט
מנהלת הלשכה - מנהל חינוך

תיאום, תפעול ופיתוח מינהל חינוך

לירון אהרון
סגן ראש מינהל חינוך ומנהל מחלקת תאום, תפעול ופיתוח
קרן סיהו
רפרנטית הסעות ומאגרי מידע
אסתי יששכר
עוזרת גזבר ומנהלת הכנסות -חשבת חינוך
כנרת דקל
רכזת לוגיסטיקה ורכש
סמדר בשארי
הנהלת חשבונות ולימודי חוץ
עופרה דוד
מנהלת מחלקת בקרה ותיאום מוסח

מחלקת בתי ספר יסודיים

אורה מרדכי
מנהלת מחלקת בתי הספר היסודיים ותכנית ניצנים

מחלקת פרט

ליטל סומך
מנהלת מחלקת פרט
שני דנן
מזכירת מחלקת פרט

היחידה לביקור סדיר

ליטל סומך
מנהלת מחלקת פרט
ניצן אופנר
קצינת ביקור סדיר
אלינור יחיא נחאיסי
רכזת צמי"ד | קצינת ביקור סדיר
אפרת שרוני
קצינת ביקור סדיר
מור מרדכי
קצינת ביקור סדיר

היחידה לחינוך מיוחד

ליטל סומך
מנהלת מחלקת פרט
פיני יהושוע
חינוך מיוחד | רכז צמי"ד
אלינור יחיא נחאיסי
רכזת צמי"ד | קצינת ביקור סדיר
רויטל אליהו
רכזת מאגרי מידע חינוך מיוחד וסל תרבות יישובית

יחידת קידום נוער

ליטל סומך
מנהלת מחלקת פרט
שני כהן סיידוף
מנהלת קידום נוער
אביגיל נודל וינשטיין
מנהלת השכלה, קידום נוער
אסי משה
עובד קידום נוער
שחר דוד
עובדת קידום נוער
לינדה בדואן
מנהלת מרכז השכלה- עין נקובא עין ראפה
חיה פרטוש
עובדת קידום נוער

חינוך קדם יסודי

פקס חינוך קדם יסודי: 02-9958629

שרונה כנען
מנהלת מחלקת חינוך קדם יסודי
סימה אלמליח
רכזת מדור רישום גני ילדים ובתי ספר יסודיים
איילת חזן
רכזת צהרונים
פנינה כהן
מזכירת המחלקה
יעל פישמן
רכזת מעונות יום
שובל מזרחי
רישום

שירות פסיכולוגי חינוכי

פקס שירות פסיכולוגי חינוכי: 02-9958628

אפרת שהם
מנהלת השירות הפסיכולוגי החינוכי
צביה דקומנצי
מזכירת השירות הפסיכולוגי החינוכי

התנדבות רשותית בחינוך ותוכנית סיור למידה

סילבי אהרון
מנהלת התנדבות רשותית בחינוך ותוכנית סיור למידה

תפעול ופיתוח

פקס תפעול ופיתוח: 02-9958622

סיגל מסורי
מזכירת אגף
שרית עוזרי
מנהלת אגף פיתוח
עליזה משה
רכזת תיאום, בקרה ופיקוח בהרחבות
מירי דדון
רכזת תחום פיתוח יישובים
ניסן גלבוע
סגן מהנדסת לפרויקטים לאומיים ותאום תשתיות

מחלקת ביוב

סיגל מסורי
מזכירה
צמח עידו
אחזקת מערכות ביוב
גל אלי
אחזקת מערכות ביוב

אחזקת מבני ציבור ומוסדות חינוך

אבי יצחק
מחלקת אחזקת מבני ציבור ומוסדות חינוך
נח יצחק
איש אחזקת מבני ציבור
אתי ברששת
מזכירה ורכזת מוקד

חשמל

ניר מועלם
מנהל מחלקת חשמל
אדם וגימה
חשמלאי
בועז אליהו
חשמלאי
רז יהושוע
חשמלאי
יחיאל אלישע הראל
חשמלאי
שמוליק מטיאס
חשמלאי

מחלקת בינוי ותשתיות

אלדן שמואל
רכז תחום בינוי
אליעזר אהרון
רכז תחום תשתיות

אגף בטחון, רישוי עסקים, סביבה ותחבורה

פקס אגף בטחון, רישוי עסקים, סביבה ותחבורה: 02-9958625

משה סויסה
מנהל אגף בטחון, עסקים, סביבה ותחבורה
גילה כהן
מזכירת אגף בטחון, עסקים, סביבה ותחבורה
יאיר אברהם
סגן מנהל אגף ומנהל מחלקת רישוי עסקים ופיקוח

מחלקת פיקוח

הגר בן סימון
רכזת פיקוח רשותי
בועז באטוט
מפקח רשותי
יהונתן יעקב
מפקח רשותי
מוטי בן חמו
מפקח רשותי
שלומי פחימה
מפקח רשותי

תברואן

מאור מרחבי
תברואן המועצה

ביטחון וחירום

פקס ביטחון וחירום: 02-9958626

צפריר שיפמן
מנהל מחלקת בטחון וחירום
בתיה יוסף
מזכירת מחלקת בטחון וחירום
שירן אקשטיין
קב"טית אזור המזלג
אלון קריאף
קב"ט אזור עדולם
ניב וקנין
קב"ט ההר
אביה פינטו
קב"טית שורק
שמשון חי יוסף
אחראי מחסני חירום
יצחק אבו הייכל
צוות אחזקה מחלקת חירום
אחמד הייכל
צוות אחזקה מחלקת חירום
מג'די עוודאללה
מפעיל מחפרון

מחלקת בטיחות

אבי קינן
ממונה בטיחות וגהות
אדמית ענפי
מנהלת מטווח

המחלקה לקיימות ואיכות הסביבה

פקס המחלקה לקיימות ואיכות הסביבה: 02-9958625

לוי עזיז
מנהל המחלקה לקיימות ואיכות הסביבה
מיכה אברהם
סגן מנהל המחלקה
דוד משה
אחראי אחזקה
מג'ד עוודאללה
עובד אחזקה
צדוק משה
נהג משאית
גרשון שרבני
נהג משאית
דוד אמסלם
נהג משאית
מג'די עוודאללה
מפעילי משאית טיאוט
סעדי עוודאללה
מפעילי משאית טיאוט
מג'ד עוודאללה
נהג טרקטור

תחבורה

פקס תחבורה: 02-9958614

ז'קלין פרץ
ממלאת מקום מנהל מחלקת תחבורה
שגיא אדרי
פקח הסעות
בועז אוחיון
סדרן מחלקת תחבורה
אהוד עידו
עוזר סדרן
נאוה נתן
נציגת שרות

אחראית מערכת הסעים

חדר נהגים
איציק אבגי
נהגים
עוזיאל אלמקייס
נהגים
אייל אלמקייס
נהגים
אריק ברינדר
נהגים
דניאל גנון
נהגים
יצחק גנון
נהגים
מימון דהן
נהגים
זכריה דוד
נהגים
ליאור הרוש
נהגים
זוהר יוסף
נהגים
חנוך יפת
נהגים
אורי לביא
נהגים
יניב אילוז
נהגים
מנשורי יורם
נהגים
אבנר מרדכי
נהגים
יגאל סולמני
נהגים
שאול עצמי
נהגים
דרור ראובן
נהגים
עמוס רפאל
נהגים
יחיאל שרוני
נהגים
מיכאל לוק
נהגים
שמואל ליבנה
נהגים
קובי איפרגן
נהגים
אילן כהן
נהגים
סלמה סלמה
נהגים
איציק יפרח
נהגים

חברה וקהילה

פקס חברה וקהילה: 02-9958630

שלהבת מרכספולד
מנהלת אגף חברה
אופירה שרוני
מזכירת אגף

מחלקת נוער

פקס מחלקת נוער: 02-9958623

שירן אשרף מיכאלי
מנהלת מחלקת נוער
אביגיל חזן
מזכירה
רוית אביב
רכזת נוער ופרויקטים
רועי זריהן
רכז נוער
עדי ברטמן
רכז נוער
עדי יחיאלי
רכז נוער
טספאי בישאו
רכז תכנית להבה

מחלקת תרבות וקהילה

יוכי פחימה
מנהלת מחלקת תרבות וקהילה

יד חריף

אפרת בוחבוט
מנהלת אדמיניסטרטיבית
מירי הללי
מזכירה ראשית
אוהד טאוב
מנהל קונסרבטוריון
שמרית חיים פורטל
מזכירת קונסרבטוריון
אורלי בינדר
רכזת גביה היכל התרבות ויד חריף
נופר גורני
מזכירת תרבות ויד חריף
נירית שרון
רכזת מחול ואקרובטיקה
חגית פרייליך
רכזת מרכז קהילתי גיזו וההר
תמר משולם
רכזת המחלקה לאומנות ותאטרון
יפעת לוי בוחבוט
רכזת שלוחת עדולם
אריאלה אסולין
רכזת מרכז קהילתי אלון ועין הרים

ספריה אזורית

פקס ספריה אזורית: 02-9958632

דב ליפשיץ
מנהלת ספרייה
חגית אלון
ספרנית

המחלקה לשירותי דת ותרבות תורנית

פקס המחלקה לשירותי דת ותרבות תורנית: 02-9958639

ליאור אמויאל
מנהל המחלקה לשירותי דת
הרב גד אטיאס
ממונה על כשרויות ונישואין
כרמלה בוני
רשמת נישואין, מנחת בלניות ומדריכת כלות
דניאלה ישי
מזכירה
אסתר בוטה
מפקחת מקוואות

תחום קבורה

מוטי כהן
מנהל היחידה לתרבות יהודית ישראלית וניהול תחום הקבורה
דוד זרביב
02-9958928
קובי אטיאס
אחזקת מקוואות

כשרות

הרב גד אטיאס
ממונה על כשרויות ונישואין
מאור מרחבי
מנהל תחום כשרות
גולן גמו
מפקח כשרות
דניאלה ישי
מזכירה

מרכז צעירים

לבנת כהן פרץ
מנהלת מחלקת צעירים
שמחה מורחי מזוז
רכזת חיילים משוחררים
אביבית קהתי- עובד
רכזת הורות צעירה, מרכז צעירים "יהודה"
ליאת נפתלי
מזכירת המחלקה
שיר עופר
רכזת השכלה וסטודנטים
ווטצאפ צעירים

מחלקת ספורט

ליאת לאה נפתלי
מזכירת מחלקה
עוזי קאחו
מנהל מחלקת הספורט
אסף סלומון
רכז

מחלקת תיירות

פקס מחלקת תיירות: 02-9958619

רוני עירון
מנהלת מחלקת תיירות
ברק כץ
רכז פורומים במחלקת תיירות
רחל הראל
מנהלת מרכז הדרכה ופיקוח
ריקי מאירוביץ
רכזת שיווק ותיירות

מרכז גאה

סילבי אליאס אהרון
מנהלת מרכז גאה
רתם גבאי
עו"ס להט"ב
מאיה רוזנטל
רכזת קשרי קהילה

חברה ערבית

קרן פרסי
רכזת החברה הערבית

רווחה

פקס רווחה: 02-9958641

הנהלת האגף

הדס דוד
מנהלת אגף הרווחה
דוד כהני
כלכלן
נחמה יהושע
מנהלת מחלקה מדריכה ראש צוות
עדי בן דוד
מדריכה ראש צוות
מורן טובי
מדריכה ראש צוות
סוזן כהן
ראש תחום סדרי דין, מנהלת מרכז גישור

מזכירות וזכאות

שושנה עמוס
מזכירת אגף הרווחה
אורלי בוטה
מינהל וזכאות
אביבית אליהו
מנהלת זכאות
אורית עזיז
מינהל וזכאות

תפקידים נוספים

דוד כהני
חשב האגף
ליאור כץ
רכז יתד (צעירים) רכז וועדות תכנון טיפול
חנניה צברי
רכז של"צ ותרומות
זהייה אברהים
רכזת משפחתונים מגזר ערבי
אסתי גלברג
רכזת ניצולי השואה
לירז נקי
רכזת צרכים מיוחדים
מירב שנקר
רכזת תוכניות למוגנות מינית
אליצור מרדכי
מרכז היחידה לשלום הקשיש
צור ונטורה
רכז מתנדבים ועו"ס צח"י

צוות ישובים 1

אודיה שלומי
עו"ס יישובים: גבעת יערים, רמת רזיאל, כסלון, צובה, אשתאול, תעוז, תרום (צרכים מיוחדים)
אליצור מרדכי
עו"ס יישובים: רמת רחל, אבן ספיר (רכז תחום וותיקים, מרכז היחידה להגנת הקשיש)
אסתי גלברג
עו"ס יישובים: מבוא ביתר, מטע, בר גיורא, נס הרים (רכזת ניצולי שואה)
הילה יששכר
עו"ס לחוק נוער
ניצן קליין
עו"ס יישובים: צובה, נווה אילן, נטף, יד השמונה, בית נקופה (תחום סדרי דין)
ליאור שקד
מנהלת מרכז טיפולי רב תחומי
תמר גיגי
רכזת מועדוניות: צור הדסה (כפר אוריה- החלפה)

צוות ישובים 2

סוזן כהן
ראש תחום סדרי דין, מנהלת מרכז גישור ודיאלוג בקהילה
חנניה צברי
רכז תרומות, רכז של"צ: עין נקובא (גפן+תירוש -החלפה)
זהייה אברהים
משפחתונים רכזת: עין ראפה, דיר ראפת (עין נקובא- חוק נוער)
יונתן אליהו
עו"ס יישובים: זכריה, שדות מיכה, גבעות עדן, נווה מיכאל (רכז ית"ד)
נטע גולן
עו"ס יישובים: הראל, מעלה החמישה, צרעה, נתיב הל"ה, נחשון (תחום סדרי דין, מתאמת התכנית הלאומית, רכזת מרכז קשר)
רותם גבאי
עו"ס להט"ב, עו"ס יתד: שריגים, צפרירים, נחושה, גבעת ישיעהו, עג'ור

צוות ישובים 3

סיוון ליזרוביץ
עו"ס צמיד, רכזת תחום צרכים מיוחדים, עו"ס לחוק מש"ה, מודיעה בשורה מרה
מירב שנקר
עו"ס יישובים: מוצא עילית, בית זית
הילה יצחק
עו"ס אלימות במשפחה: שורש, שואבה, בית מאיר, ק.ענבים, צובה, בקוע. (טל שחר, נחשון- החלפה)
לירז נקי
עו"ס צמי"ד עין נקובא, עו"ס לסדרי דין
ליטל גיל
עו"ס יישובים: זנוח, מחסיה (צוות חוק נוער)
ענת כהן
עו"ס יישובים: ישעי, נחם, מסילת ציון, נחושה, עג'ור
ספיר צפרירי
עו"ס יישובים: נווה שלום, טל שחר, צלפון, כפר אוריה, גיזו, בקוע, תירוש, גפן

מרכז לילד ולמשפחה

ליאור שקד
MSW מנהלת המרכז הטיפולי הרב תחומי

מרכז גישור ודיאלוג

סוזן כהן
עו"ס קהילתית –מגשרת, מנהלת המרכז לדיאלוג קהילתי וגישור

מרכז וותיקי מטה יהודה

פקס מרכז וותיקי מטה יהודה: 02-9958648

פלורי דוד
מזכירה מרכז יום לקשיש
ענת בן זקן
מנהלת מרכז יום לקשיש

ועדה לבניין ערים

פקס ועדה לבניין ערים: 02-9958640

ניסן גלבוע
סגן מהנדסת לפרויקטים לאומיים ותאום תשתיות
מיכל נברו אדלמן
סגנית מהנדסת וועדה
אדריכלית מיכל נאור ורניק
מהנדסת מועצה
תרצה אוחיון
מזכירת אגף
למא יאסין
רכזת GIS ורכזת ישובים עין נקובא עין ראפה
אושרי אוחיון
בודק בקשות רישוי
חן בוכריס
מחלקת תכנון – בודקת תוכניות

מחלקת תכנון

פקס מחלקת תכנון: 02-9958640

מיכל נברו אדלמן
סגנית מהנדסת וועדה
עופר אליהו
בודק תוכניות תב"ע
יעל שלום
מזכירת מח' תכנון ושמאות
טלי נאור
בודקת תכניות תב"ע
אושרת אסולין
בודקת תכניות תב"ע

המחלקה לרישוי בנייה

ברכה פפויפר
מנהלת רישוי
נטלי דהן
מנהלת ועדה מקומית לתכנון ובניה
מורן נסים
בודקת בקשות רישוי
גל דרור
בודקת בקשות רישוי
טל שפיר
בודקת בקשות רישוי
אריאל אליהו
מידען
אסתי ברוך
בודקת בקשות רישוי
שני יעקב
מידענית

המחלקה לפיקוח ובנייה

נופית נוימן
מנהלת מח' פיקוח ובנייה
גל ביטון
ארכיבאית ומזכירת מחלקת פיקוח
רן סרי
מפקח בנייה
רן שפי
מפקח בנייה
רז אמויאל
מפקח בנייה
דר וקנין
מפקח בנייה
עומרי אהרון
מפקח בניה

חברה כלכלית

פקס חברה כלכלית: 02-9958643

רונן קליין
מנכ"ל החברה הכלכית לפיתוח מטה יהודה
אורלי חביבי
מנהלת לשכה
בת אל גפן
מנהלת חשבונות
אמנון מקסימוב
חשב
ניר אלפיה
מהנדס חברה
ערן אמזלג
מנהל אזור תעשיה
ישעיה שטרן
מנהל תחום בינוי
מטה יודע חדש! חדשות ועדכונים חמים שרלוונטיים אליך, לחץ כאן להרשמה לעדכונים.
מתאים לי