דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

למוקד שירות לתושב 24/7 שעות ביממה נא חייגו:

02-9958801 / 8108*

 

לפניכם אלפון המועצה, ליצירת קשר ישירה עם האגפים, המחלקות ובעלי התפקידים השונים:
(לחצו על שם האגף לצפייה בבעלי התפקידים או השתמשו בחיפוש. ניתן לחפש שם אגף/מחלקה או שם בעל תפקיד)

לשכת ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה: 02-9958601

ניב ויזל
ראש המועצה
גלית דהן
ראש לשכת ראש המועצה
פיני תורן
עוזר אישי לראש המועצה
רוחמה חגמה
מזכירת לשכת ראש המועצה
חגית לדאני
מזכירה בלשכת ראש המועצה

לשכת סגני המועצה

פקס לשכת סגני המועצה: 02-9958714

שלומי מגנזי
סגן ראש המועצה ומחזיק תיק חינוך, חברה וקהילה
מאיה אשכנזי
רכזת קשרי חוץ
בני אלירז
סגן ראש המועצה ומחזיק תיק פיתוח
דנה ביטון
מזכירת אגף
ליאורה יפרח
מנהלת מחלקת יישובים, וועדות ערר, נכסים, אינוונטר
ענבל בן שלום
מזכירת מחלקת ישובים

לשכה משפטית

פקס לשכה משפטית: 02-9958603

עו״ד ורד כהן
יועמ"ש
עו"ד רועי הלר
עו"ד

לשכת מנכ"ל

פקס לשכת מנכ"ל: 02-9958601

יעל אברמן טאובין
מנכ"לית המועצה
גלית רז
מנהלת לשכת מנכ"ל המועצה ואחראית פניות הציבור

רווחת הפרט

משה דוד
קב"ט מוסדות חינוך וי"ר ועד העובדים
לירז פנחס לוי
מזכירת מחלקת רווחת הפרט

מנהלה

רונן אלמליח
מנהלן המועצה
יהודה אקוע
עובד מנהלה
חנניה נפתלי
עובד מנהלה

משאבי אנוש ושכר

פקס משאבי אנוש ושכר: 02-9958610

ורדה ראובן
מנהלת אגף משאבי אנוש ושכר
ריקי אפריאט
מזכירת משאבי אנוש ושכר

מחלקת ישובים

ליאורה יפרח
מנהלת מחלקת יישובים

שרותים וטרינריים

פקס שרותים וטרינריים: 02-9958624

ד"ר גיל הכהן
מנהל השרות הווטרינרי
אדמית ענפי
מזכירת השירות הוטרינרי ומנהלת כלביה
שרות וטרינרי - כתובת
בwaze – "שרות וטרינרי מטה יהודה"

פיקוח ותברואה

לוי עזיז
מנהל מחלקת תברואה
בועז באטוט
מפקח רשותי
אמגד אחמד
תברואה-פינוי אשפה
צדוק משה
תברואה - פינוי גזם
דוד משה
תברואה - פינוי גזם
גרשון שרבני
תברואה - פינוי גזם
מג'די עוודאללה
תברואה - מפעיל מחפרון
בועז באטוט
מפקח רשותי
הגר בן סימון
מפקחת רשותית

מבקר המועצה

פקס מבקר המועצה: 02-9958611

יואל ינון
מבקר וממונה תלונות הציבור
רבקה עשור
רכזת קולות קוראים

כספים

גזברות

פקס גזברות: 02-9958615

משה אוחיון
גזבר מועצה
יפעת חכמון
מנהלת לשכת גזבר
טלי מדמון
תקציבאית ראשית
דורית אוחנה
מנהלת מחלקת רכש
אסתר אקוע
מזכירת מחלקת רכש
שירן כהן
רכזת תב"רים
כרמית אלמליח
אחראית חוזים ערבויות וביטוחים

הנהלת חשבונות

פקס הנהלת חשבונות: 02-9958615

דניאלה חן
מנהלת חשבונות ראשי
מריאנה סקידנובה
הנהלת חשבונות
שמעון סויסה
הנהלת חשבונות
עופרה יששכר
הנהלת חשבונות
ליזו גנון
הנהלת חשבונות
יעל כהן
הנהלת חשבונות
מיכל אסרף
הנהלת חשבונות
אירס אבוקרט
הנהלת חשבנות
אורטל ישראל
הנהלת חשבונות

גביה

פקס גביה: 02-9958617

בני צברי
מנהל מחלקת גבייה
סיגל אביטן
פקידת גבייה
גלית אמסלם
פקידת גבייה
שרה לוי
פקידת גבייה
אסתי כהן
קופת המועצה
לאה כהן
פקידת גבייה
בני אפרים
אחראי שומה
ליאת נפתלי
פקידת גבייה

מידע ותקשוב

פקס מידע ותקשוב: 02-9958612

גילי אהרוני
מנהלת אגף מידע ותקשוב
דנית ברק
מזכירת אגף
שני יצחק
מזכירת מחלקת פיקוח ותברואה
אליאור שמביק
אחראי מחשוב

מאגרי מידע

חנית ישראלי
רפרנטית מאגר תלמידים
קרן סיהו
רפרנטית מאגרי מידע

אגף אסטרטגי ושרות

פקס אגף אסטרטגי ושרות: 02-9958714

סיון כהן טופל
מנהל אגף אסטרטגי ושרות
לילך דניאל חליס
מזכירת אגף

הרשות לביטחון קהילתי

שניר פירו
מנהל הרשות לביטחון קהילתי
יוכי אקריש
אחראית תחום חינוך

מוקד המועצה

מוקד
מוקדן
סיון כהן טופל
מנהל אגף אסטרטגי ושרות

בטיחות בתעבורה

פקס בטיחות בתעבורה: 02-9958614

שמעון בוסקילה
קצין בטיחות בתעבורה ורכז נגישות
מירי יוסף שיטרית
מזכירת מחלקת בטיחות בתעבורה
חנניה אוחנה
אחראי מרכז תחבורה

מינהל חינוך

פקס מינהל חינוך: 02-9958629

ניב בר גיא
ראש מינהל חינוך
דורית יוסף סולומיאני
מזכירת אגף

תיאום, תפעול ופיתוח

לירון אהרון
מנהל מחלקת תאום, תפעול ופיתוח
אסתי יששכר
עוזרת גזבר ומנהלת הכנסות -חשבת חינוך
כנרת דקל
רכזת לוגיסטיקה ורכש
סמדר בשארי
הנהלת חשבונות ולימודי חוץ
ניצן אופנר
רכזת תוכנית ניצנים רשותית

מחלקת בתי ספר יסודיים

אורה מרדכי
מנהלת מחלקת בתי הספר היסודיים

מחלקת פרט

עמוס רחמים
קצין ביקור סדיר
דנה אלהרר
קצינת ביקור סדיר
אפרת שרוני
קצינת ביקור סדיר
סילבי אהרון
קצינת ביקור סדיר ורכזת קשרי קהילה
רויטל אליהו
מזכירה חינוך מיוחד ורכזת הסעות
מזל קסטיאל
רכזת ועדות השמה

גיל הרך

פקס גיל הרך: 02-9958629

חלי זלינגר
מנהלת מחלקת טרום יסודי והגיל הרך
עופרה דוד
ריכוז גני ילדים וצהרונים
סימה אלמליח
רישום ומזכירות הגיל הרך

שירות פסיכולוגי חינוכי

פקס שירות פסיכולוגי חינוכי: 02-9958628

אפרת אלימלך
מנהלת השירות הפסיכולוגי החינוכי
צביה דקומנצי
מזכירת השירות הפסיכולוגי החינוכי

יחידת קידום נוער

ליטל סומך
מנהלת יחידה לקידום נוער
אביגיל משה
מנהלת השכלה, קידום נוער

תפעול, פיתוח, תיירות וחקלאות

פקס תפעול, פיתוח, תיירות וחקלאות: 02-9958622

שרית עוזרי
מנהלת אגף תפעול, פיתוח וחקלאות
עליזה משה
רכזת תיאום ובקרה הרחבות
ניסן גלבוע
סגן מהנדסת לפרויקטים לאומיים ותאום תשתיות
אתי ברששת
מזכירה ורכזת מוקד

מחלקת ביוב

אהוד שליו
מדור ביוב
תום ליברמן
יועץ למערך שטח ביוב
צמח עידו
אחזקת מערכות ביוב

מחלקת אחזקת מבני חינוך וציבור

אבי יצחק
מחלקת אחזקה
שמעון נחמן
איש אחזקה
נח יצחק
איש אחזקה
זאב דוד
איש אחזקה

חשמל

אדם וגימה
חשמלאי
רם מונרוב
מנהל מחלקת חשמל
בועז אליהו
חשמלאי
קובי אטיאס
מחלקת בטחון
רז יהושוע
חשמלאי
יחיאל אלישע הראל
חשמלאי
שמוליק מטיאס
חשמלאי

מחלקת הנדסה

אליעזר אהרון
רכז מבני ציבור וחינוך

אגף בטחון וחירום, רישוי עסקים ותחבורה

פקס אגף בטחון וחירום, רישוי עסקים ותחבורה: 02-9958625

משה סויסה
מנהל אגף בטחון וחירום, רישוי עסקים, בטיחות ותחבורה
מרגלית ג'מו
מזכירה באגף

רישוי עסקים

יאיר אברהם
מנהל מחלקת רישוי עסקים
מאור מרחבי
תברואן המועצה
מוטי בן חמו
מפקח רשותי
מיכל ובר פינק
רכזת רישוי עסקים
אביגיל נאור
מפקחת רשותית

ביטחון וחירום

פקס ביטחון וחירום: 02-9958626

צפריר שיפמן
מנהל מחלקת בטחון וחירום
בתיה יוסף
מזכירת מחלקת בטחון וחירום
משה דוד
קב"ט מוסדות חינוך וי"ר ועד העובדים
רן דנין
קב"ט ישובי המזלג
גל אלי
אחזקת מערכות ביוב
שמשון חי יוסף
אחראי מחסני חירום

תחבורה

פקס תחבורה: 02-9958614

שמעון רונן
מנהל מחלקת תחבורה
מיכה אברהם
סדרן תחבורה
ענת חיון
מזכירת מחלקת תחבורה
יצחק חדד
פקח הסעות
ז'קלין פרץ
מזכירת מחלקה ומנהלת פניות תחבורה
אהוד עידו
נהגים
איציק גנון
נהגים
שמשון דוד
נהגים
שמעוון דהן
נהגים
שאול עצמי
נהגים
רפי סלוניקי
נהגים
ציון פתיחי
נהגים
עמוס רפאל
נהגים
עוזיאלי אלמקייס
נהגים
עוזי אלקיים
נהגים
סלמה סלמה
נהגים
מנשה שמואל
נהגים
מנחם אליאס
נהגים
מימון דהן
נהגים
מיכאל דוד
נהגים
מידד דוד
נהגים
ליאור הרוש
נהגים
יחיאל שרוני
נהגים
יוחנן יונצ'ה
נהגים
יגאל סולמני
נהגים
חנוך יפת
נהגים
זכריה דוד
נהגים
דרור ראובן
נהגים
גדי סיידוף
נהגים
בני מיכאל
נהגים
אריאל ברינדר
נהגים
אחמד עבדאללה
נהגים
אורי לביא
נהגים
מנשורי יורם
תברואה

חברה וקהילה

פקס חברה וקהילה: 02-9958630

שלהבת מרכספולד
מנהלת אגף חברה
אופירה שרוני
מזכירת אגף

מחלקת נוער

פקס מחלקת נוער: 02-9958623

שרון כץ
מנהלת מחלקת נוער

רכזת נוער אזור גיזו ועדולם
קרי עובדיה
רכזת נוער מגזר שיתופי ומגזר ערבי
קרן פרסי
רכזת החברה הערבית

רכז אזור איגוד המושבים

מחלקת תרבות

יוכי פחימה
מנהלת מחלקת תרבות ותרבות תורנית

יד חריף

פקס יד חריף: 02-9908893

שגיא קליין
מנהל יד חריף
אפרת בוחבוט
מנהלת אדמיניסטרטיבית

מזכירה יד חריף

ספריה אזורית

פקס ספריה אזורית: 02-9958632

רבקה אליהו
מנהלת ספרייה
אהובה פחימה
ספרנית

המחלקה לשירותי דת ושירותי רבנות ותרבות תורנית

פקס המחלקה לשירותי דת ושירותי רבנות ותרבות תורנית: 02-9958639

ליאור אמויאל
מנהל המחלקה לשירותי דת
הרב גד אטיאס
ממונה על כשרויות ונישואין
כרמלה בוני
מנחת בלניות
שושי בן לולו
מזכירה
דוד זרביב

היכל התרבות

שמחה שנהב
מנהל אולם
אורלי ברינדר
רכזת שיווק
שוהם דוד
מזכירה

מרכז צעירים

ליבנת כהן פרץ
מנהלת מחלקת צעירים
לבנת כהן פרץ
מנהלת מרכז צעירים
אריאלה ראובני
רכזת חיילים משוחררים
נופר אברהם ששון
רכזת השכלה ופרויקטים

מחלקת ספורט

עוזי קאחו
מנהל מחלקת הספורט
אסף סלומון
רכז

מחלקת תיירות

פקס מחלקת תיירות: 02-9958619

רוני עירון
מנהלת מחלקת תיירות
ברק כץ
רכז פורומים במחלקת תיירות
רחל הראל
מנהלת מרכז הדרכה ופיקוח
ריקי מאירוביץ
רכזת שיווק ותיירות

רווחה

פקס רווחה: 02-9958641

הנהלת האגף

דפנה בירן אשתר
מנהלת אגף רווחה ושירותים חברתיים
נחמה יהושע
מנהלת מחלקה מדריכה ראש צוות
הדס דוד
מנהלת מחלקה מדריכה ראש צוות

תפקידים נוספים

דוד כהני
חשב האגף
חנניה צברי
רכז של"צ ותרומות
עינת ליפסקר
רכזת היחידה למתנדבים
חיה פרץ
רכזת פעוטות בסיכון
זהייה אברהים
רכזת משפחתונים מגזר ערבי
הילה יצחק
רכזת חירום
אסתי גלברג
רכזת ניצולי השואה
רוני שפרן
תכנית תעסוקה למשפחה
לירז נקי
רכזת צרכים מיוחדים
מירב שנקר
רכזת תוכניות למוגנות מינית
אילנית זהבי
מנהלת מרכז לילד ולמשפחה
דר' נעמי תור
עו"ס קהילתית –מגשרת, מנהלת המרכז לדיאלוג
מירי איבלר
מנהלת מרכז יום לקשיש
ניצן קלין
רכזת מועדוני וותיקים
אליצור מרדכי
מרכז היחידה לשלום הקשיש

צוות ישובים 1

לירז נקי
עובדת סוציאלית
עדי בן דוד
עובדת סוציאלית
ליאור שקד
עובדת סוציאלית
נטע גולן
עובדת סוציאלית
סיוון ליזרוביץ
עובדת סוציאלית
סוזן כהן
עובדת סוציאלית
מורן טובי
עובדת סוציאלית
ליאור כץ
עובד סוציאלי+מנהל תכנית ית"ד
עירית מרכפלד
עובדת סוציאלית

צוות ישובים 2

הילה יצחק
עובדת סוציאלית
תמר גיגי
עובדת סוציאלית
הילה יששכר
עובדת סוציאלית
ליאת בכר
עובדת סוציאלית
ניצן קלין
עובדת סוציאלית
מירב שנקר
עובדת סוציאלית
אסתי גלברג
עובדת סוציאלית
אליצור מרדכי
עובד סוציאלי
גרנית אפרתי
עובדת סוציאלית

מרכז גישור ודיאלוג

דר' נעמי תור
עו"ס קהילתית –מגשרת, מנהלת המרכז לדיאלוג קהילתי וגישור

מרכז יום לקשיש - פקס 02-9958648

מירי איבלר
מנהלת מרכז יום לקשיש
פלורי דוד
מזכירה מרכז יום לקשיש

ועדה לבניין ערים

פקס ועדה לבניין ערים: 02-9958640

אדריכלית מיכל נאור ורניק
מהנדסת מועצה
קרן ברינדר
מזכירת אגף
נטלי דהן
מזכירת ועדה

מחלקת תכנון

פקס מחלקת תכנון: 02-9958640

מיכל נברו אדלמן
סגנית מהנדסת ומנהלת פרויקטים
עופר אליהו
בודק תוכניות תב"ע
יעל שלום
מזכירת מח' תכנון ושמאות

המחלקה לרישוי בנייה

ברכה פפויפר
מנהלת רישוי
מורן נסים
בודקת תכניות
אושרת אסולין
מידענית
נטלי דהן
מזכירת ועדה
תקווה מרדכי
פקידת ארכיב
טל שפיר
בודקת תכניות
טלי נאור
מידענית

המחלקה לפיקוח ובנייה

אחמד עבדאלה מחמוד
מפקח בנייה
נופית נוימן
מנהלת מח' פיקוח ובנייה
דר וקנין
מפקח בניה

חברה כלכלית

פקס חברה כלכלית: 02-9958643

יוני אלמוג
מנכ"ל החברה הכלכית לפיתוח מטה יהודה
אבי עמר
חברה כלכלית
אורטל ישראל
הנהלת חשבונות חברה כלכלית
אורלי חביבי
מנהלת לשכה

כתובת המועצה

כתובת המועצה

מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000

מרכז יום לאזרח הותיק

מירי איבלר
מנהלת מרכז יום לקשיש
מזכירה מ.יום לקשיש
מזכירה מ.יום לקשיש