עפ"י פקודת הכלבת, חלה חובת חיסון כנגד מחלת הכלבת עבור כל כלב מגיל 3 חודשים ומעלה, בתדירות של אחת לשנה. במעמד חיסון הכלבת מונפק רישיון החזקת בעל החיים התקף לשנה אחת.

כלבה מעוקרת או כלב מסורס זכאי להנחה באגרת הרישיון (52₪ במקום 373.5₪). בכדי ליהנות מההנחה יש להציג אישור לביצוע העיקור/הסירוס מהווטרינר המנתח.

להזכירכם, חובה להודיע לשירות הווטרינרי על כל שינוי בפרטי הכלב או הבעלים תוך 7 יום.

זמני חיסוני כלבת במשרדי השירות הווטרינרי (ללא צורך בתיאום מראש)

  • ימי רביעי בין השעות 9:00-12:00
  • ביתר שעות הקבלה- בתיאום מראש במספר 02-9958906
  • ניתן לשלם בכרטיס אשראי במקום. 

waze להוראת ההגעה לחצו כאן

לתשלום מראש ושרותים נוספים לחצו כאן


חיסוני כלבת ביישובים

לוח חיסוני כלבים 2021

27.04.2021 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 מוצא בית פיס
10:15-11:15 בית זית מזכירות היישוב
11:30-12:00 עין ראפה מרכז קהילתי
12:15-13:00 בית נקופה מקלט היישוב
13:30-14:30 מסילת ציון בית העם

29.04.2021 יום ה'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 קרית ענבים מועדון
10:15-11:15 מעלה החמישה אוורוה/רפת
11:30-12:30 נטף מזכירות
12:45-13:15 יד השמונה מועדון
13:30-14:30 נווה אילן בית העם

04.05.2021 יום ג'

שעה יישוב מיקום
8:30-9:30 שואבה ספרייה
9:45-10:45 שורש בית העם
11:00-12:00 בית מאיר בית העם

11.05.2021 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-12:00 צור הדסה חדר כתום

13.05.2021 יום ה'

שעה יישוב מיקום
9:30-10:30 אבן ספיר מזכירות
10:45-11:45 אורה בית העם
12:00-13:00 עמינדב בית הנוער ספרייה
13:30-14:30 רמת רחל מועדון

18.05.2021 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 הראל חדר אוכל
10:15-11:15 צלפון בית העם
11:30-12:30 גיזו בית הקהילה צמוד למתתיהו

25.05.2021 יום ג'

שעה  יישוב מיקום
9:30-10:00 בי"ס עין כרם אצל איציק דהן
10:15-11:15 צובה מועדון
11:30-12:30 ג. יערים בית העם
12:45-13:45 רמת רזיאל בקן של היישוב
14:00-15:00 כסלון ליד המזכירות

לוח חיסוני כלבים 2020

22.12.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:30-10:30 לוזית בית העם
10:45-11:45 עגור בית העם
12:00-13:00 שריגים מועדון

8.12.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 זכריה בית העם
10:15-11:15 שדות מיכה  בית העם
11:30-12:30 תירוש בית העם
12:45-13:45 גפן מקלט היישוב

1.12.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 אשתאול בית העם
10:15-11:15 תרום בית העם
11:30-12:30 תעוז בית העם
12:45-13:45 כפר אוריה בית העם 

24.11.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:30-10:30 נחושה בית העם
10:45-11:45 גבעת ישעיהו מסגריה
12:00-13:00 צפרירים מזכירות
13:15-14:15 אדרת בית העם 

17.11.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 מחסיה בית העם
10:15-11:15 זנוח בית העם
11:45-12:45 אביעזר קן של הנוער
13:00-14:00 נווה מיכאל בית העם
14:15-15:15 נתיב הל"ה מזכירות

12.11.2020 יום ה'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 נחשון כניסה למזכירות 
10:15-11:15 נווה שלום  מזכירות 
11:30-12:30 בקוע  מועדון הנוער 
12:45-13:45 טל שחר  בית העם 

10.11.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:30-10:30 נס הרים  בית העם 
10:45-11:45 בר גיורא  מבואה של המזכירות 
12:00-13:00 מבוא ביתר  חדר קהילה 
13:15-14:15 מטע בית העם 

05.11.2020 יום ה'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 נחם בית העם 
10:15-11:15 צרעה  הפונדק 
11:30-12:30 ישעי  בית העם 

03.11.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:30-10:30 צובה מועדון
10:45-11:45 ג. יערים בית העם 
12:00-13:00 רמת רזיאל הקן של המושב (ליד המזכירות)
13:15-14:15 כסלון מכולת ישנה 

29.10.2020 יום ה'

שעה יישוב מיקום
09:00-10:00 הראל מזכירות הקיבוץ
10:15-11:15 צלפון  בית העם 
11:30-12:30 גיזו בית הקהילה (צמוד למתתיהו)

27.10.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
09:30-10:30 אבן ספיר  בית העם
10:45:11:45 אורה  בית העם
12:00-13:00 עמינדב בית הנוער (ספרייה)
13:30-14:30  רמת רחל מועדון

22.10.2020 יום ה'

שעה יישוב מיקום
09:00-12:00 צור הדסה חדר כתום ליד המזכירות

20.10.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:30-10:30 שואבה מועדון
10:45-11:45 שורש בית העם
12:00-13:00 בית מאיר בית העם
13:30-14:30 מסילת ציון בית העם

15.10.2020 יום ה'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 קרית ענבים מועדון
10:15-11:15 מעלה החמישה אורווה (ברפת)
11:30-12:30 נטף מבנה קהילה
12:45-13:15 יד השמונה מועדון
13:30-14:30 נווה אילן בית העם

13.10.2020 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 מוצא עלית בית הפיס
10:15-11:15 בית זית מזכירות היישוב
11:30-12:30 בית נקופה מקלט היישוב