הישוב תפקיד שם פרטי שם משפחה כתובת
אביעזר מזכיר מקומי צחי  שדה מושב אביעזר ד.נ. האלה 9986000
אבן ספיר מזכיר מקומי שלמה אליהו מושב אבן ספיר ד.נ. צפון יהודה 9087500
אדרת מזכיר מקומי דוד  בנימין מושב אדרת ד.נ. האלה 9985000
אורה מזכיר מקומי אורה  אוזנה מושב אורה ד.נ. צפון יהודה 9088000
אשתאול מזכיר מקומי יהודה לוי מושב אשתאול ד.נ. שמשון 9977500
בית זית מזכיר מקומי אמנון  זילברשטיין מושב בית זית ד.נ. צפון יהודה 9085100
בית מאיר מזכיר מקומי אהרון  אבגי מושב בית מאיר ד.נ. צפון יהודה 9086500
בית נקופה מזכיר מקומי אלי ענבר מושב בית נקופה ד.נ. צפון יהודה 9083000
בקוע מזכיר מקומי שרית כהן מושב בקוע, ד.נ שמשון 9975500
בר גיורא מזכיר מקומי דוד בוזגלו מושב בר גיורא, ד.נ האלה 9988000
גבעת יערים מזכיר מקומי שלי  סבג מושב גבעת יערים ד.נ. צפון יהודה 9997000
גבעת ישעיהו מזכיר מקומי ירון חובר מושב גבעת ישעיהו ד.נ. האלה 9982500
גיזו מזכיר מקומי סימה זכאי  מושב גיזו ד.נ. שמשון 9975000
גפן מזכיר מקומי שלום  אמויאל מושב גפן ד.נ. האלה 9982000
הראל מזכיר מקומי רון מומי  קיבוץ הראל ד.נ. שמשון 9974000
זכריה מזכיר מקומי בני דוד מושב זכריה ד.נ. האלה 9980800
זנוח מזכיר מקומי נתן  ורמוקט מושב זנוח ד.נ. האלה 9988800
טל שחר מזכיר מקומי חנה  אוחיון מושב טל שחר ד.נ. רחובות 7680500
יד השמונה       קיבוץ יד השמונה ד.נ. 9089500
ישעי מזכיר מקומי לילך רצאבי מושב ישעי ד.נ. האלה 9980500
כסלון מזכיר מקומי משה חכמון  מושב כסלון ד.נ. צפון יהודה 9097600
כפר אוריה מזכיר מקומי ירון  חובר מושב כפר אוריה ד.נ. שמשון 9973500
לוזית מזכיר מקומי אילנית  לוי מושב לוזית ד.נ. האלה 9984500
מבוא ביתר       מושב מבוא ביתר ד.נ. האלה 9987800 
מוצא עילית מזכיר מקומי אתי  קירמה מושב מוצא עילית ד.נ. צפון יהודה 9082000 
מחסיה מזכיר מקומי קרנית  קסלסי מושב מחסיה ד.נ. האלה 9988700 
מטע מזכיר מקומי אבשלום  לוי מושב מטע ד.נ. האלה 9987000
מסילת ציון מזכיר מקומי רחמים מרדכי  מושב ד.נ. שמשון 9977000 
מעלה החמישה       קיבוץ מעלה החמישה ד.נ. צפון יהודה 9083500
נווה אילן       מושב נווה אילן ד.נ. צפון יהודה 9082000 
נווה מיכאל מזכיר מקומי אילנה  יונסי מושב נווה מיכאל- רוגלית ד.נ. האלה 9986500
נווה שלום מזכיר שביטה איאס  מושב נווה שלום ד.נ. שמשון 9976100 
נחושה       מושב נחושה ד.נ. האלה 9983300
נחם מזכיר מקומי אבי  פליישמן מושב נחם ד.נ. שמשון 9980100 
נחשון       קיבוץ נחשון ד.נ. שמשון 9976000
נטף       מושב נטף ד.נ. צפון יהודה 9080400
נס הרים מזכיר מקומי אבי פליישמן מושב נס הרים ד.נ. האלה 9988500
נתיב הל"ה מזכיר מקומי טל    קיבוץ נתיב הל"ה ד.נ. האלה 9985500
עגור       מושב עגור ד.נ. האלה 9984000 
עין נקובא מזכיר מקומי אמין  מונדיר כפר עין נקובא ד.נ. צפון יהודה 9084700
עין רפא מזכיר מקומי עלא ברהום  כפר עין רפא ד.נ. צפון יהודה 9089000 
עמינדב מזכיר מקומי יאיר גבאי מושב עמינדב ד.נ. צפון יהודה 9088500 
צובה מזכיר מקומי מור  בן יוסף קיבוץ צובה ד.נ. צפון יהודה 9087000
צור הדסה מזכיר מקומי לירז  ארז מושב צור הדסה ד.נ. האלה 9987500
צלפון מזכיר מקומי נסים  אברהם מושב צלפון ד.נ. שמשון 9975000 
צפרירים מזכיר מקומי עוזי  קאחו מושב צפרירים ד.נ. האלה 9983000 
צרעה מזכיר רן  כוחן קיבוץ צרעה ד.נ. שמשון 9980300 
קרית ענבים מזכיר חנה  בר חן קיבוץ קרית ענבים ד.נ. צפון יהודה 9083300
רמת רזיאל מזכיר מקומי דני  מלכה מושב רמת רזיאל ד.נ. צפון יהודה 9097400 
רמת רחל מזכיר מקומי שרון  אנגל קיבוץ רמת רחל ד.נ. צפון יהודה 9090000
שדות מיכה מזכיר מקומי שמעון  אלבז מושב שדות מיכה ד.נ. האלה 9981000 
שואבה מזכיר מקומי ציפי  ישראל מושב שואבה ד.נ. צפון יהודה 9085500 
שורש       מושב שורש ד.נ. צפון יהודה 9086000 
שריגים ליאון מזכיר מקומי אורן  מרציאנו מושב שריגים-ליאון ד.נ. האלה 9983500 
תירוש מזכיר מקומי שלום  אמויאל מושב תירוש ד.נ. האלה 9981500 
תעוז מזכיר מקומי אריה אליהו מושב תעוז ד.נ. שמשון 9981500 
תרום מזכיר מקומי מירית  יוסף מושב תרום ד.נ. שמשון 9973000