ספטמבר 2019

01/09/2018 02/09/2018 03/09/2018 04/09/2018 05/09/2018 06/09/2018
שריגים כסלון נחם נווה אילן טל שחר עין ראפה
גפן צפרירים ישעי אבן ספיר עין נקובה קרית ענבים
תירוש מחסיה   מבוא ביתר מוצא עלית  
עגור רמת רזיאל        
יד השמונה          
הראל          
08/09/2019 09/09/2019 10/09/2019 11/09/2019 12/09/2019 13/09/2019
צרעה שרש זנוח אורה בית נקופה מעלה החמישה
נטף רוגלית בר גיורא רמת רחל מוצא עלית צובה
  רמת רזיאל   נתיב הל"ה    
15/09/2019 16/09/2019 17/09/2019 18/09/2019 19/09/2019 20/09/2019
זכריה נחשון מסילת ציון בית מאיר בית זית   
גבעת יערים כפר אוריה   שואבה שדות מיכה תעז
        מוצא עלית  
22/09/2019 23/09/2019 24/09/2019 25/09/2019 26/09/2019 27/09/2019
לוזית גבעת ישעיהו אביעזר צלפון נחושה גיזו
בקוע מטע תרום עמינדב נס הרים נוה שלום
  רמת רזיאל   אדרת אשתאול  
        מוצא עלית  
29/09/2019 30/09/2019        
ערב ראש השנה ראש השנה        
צור הדסה 12 נגלות בתאום עם דודו נציג היישוב

 

אוקטובר 2019

    01/10/2019 02/10/2019 03/10/2019 04/10/2019
    ראש השנה נווה אילן טל שחר עין ראפה
      אבן ספיר נחם קרית ענבים
      מבוא ביתר מוצא עלית  
06/10/2019 07/10/2019 08/10/2019 09/10/2019 10/10/2019 11/10/2019
שריגים כסלון כיפור כיפור בית נקופה מעלה החמישה
גפן צפרירים     מוצא עלית נחשון
תירוש מחסיה        
עגור רמת רזיאל        
ישעי           
13/10/2019 14/10/2019 15/10/2019 16/10/2019 17/10/2019 18/10/2019
סוכות סוכות מסילת ציון בית מאיר בית זית  אורה
    רמת רזיאל שואבה שדות מיכה תעז
      זנוח  מוצא עלית  
20/10/2019 21/10/2019 22/10/2019 23/10/2019 24/10/2019 25/10/2019
הושענה רבה שמחת תורה אביעזר צלפון נחושה גיזו
    תרום עמינדב נס הרים נוה שלום
      אדרת אשתאול  
        מוצא עלית  
27/10/2019 28/10/2019 29/10/2019 30/10/2019 31/10/2019  
לוזית גבעת ישעיהו בר גיורא שרש זכריה  
בקוע מטע נטף רוגלית גבעת יערים  
  רמת רזיאל     כפר אוריה  
           
צור הדסה 12 נגלות בתאום עם דודו נציג היישוב

נובמבר 2019

          01/11/2019
          עין ראפה
          קרית ענבים
03/11/2019 04/11/2019 05/11/2019 06/11/2019 07/11/2019 08/11/2019
נחם נווה אילן טל שחר אורה בית נקופה מעלה החמישה
ישעי אבן ספיר עין נקובה רמת רחל מוצא עלית צובה
  מבוא ביתר   נתיב הל"ה    
  רמת רזיאל        
10/11/2019 11/11/2019 12/11/2019 13/11/2019 14/11/2019 15/11/2019
שריגים כסלון זנוח בית מאיר בית זית  תעז
גפן צפרירים בר גיורא שואבה שדות מיכה  
תירוש מחסיה     מוצא עלית  
עגור רמת רזיאל        
יד השמונה          
הראל          
17/11/2019 18/11/2019 19/11/2019 20/11/2019 21/11/2019 22/11/2019
צרעה שרש מסילת ציון צלפון נחושה גיזו
נטף רוגלית   עמינדב נס הרים נוה שלום
      אדרת אשתאול  
        מוצא עלית  
24/11/2019 25/11/2019 26/11/2019 27/11/2019 28/11/2019 29/11/2019
זכריה נחשון אביעזר לוזית גבעת ישעיהו  
גבעת יערים כפר אוריה תרום בקוע מטע  
  רמת רזיאל     מוצא עלית  
צור הדסה 12 נגלות בתאום עם דודו נציג היישוב          

דצמבר 2019

01/12/2019 02/12/2019 03/12/2019 04/12/2019 05/12/2019 06/12/2019
נחם נווה אילן טל שחר אורה בית נקופה עין ראפה
ישעי אבן ספיר עין נקובה רמת רחל מוצא עלית קרית ענבים
  מבוא ביתר   נתיב הל"ה    
  רמת רזיאל        
08/12/2019 09/12/2019 10/12/2019 11/12/2019 12/12/2019 13/12/2019
שריגים כסלון זנוח בית מאיר בית זית  מעלה החמישה
גפן צפרירים בר גיורא שואבה שדות מיכה צובה
תירוש מחסיה     מוצא עלית  
עגור רמת רזיאל        
יד השמונה          
הראל          
15/12/2019 16/12/2019 17/12/2019 18/12/2019 19/12/2019 20/12/2019
צרעה שרש מסילת ציון צלפון נחושה  
נטף רוגלית   עמינדב נס הרים תעז
        מוצא עלית  
22/12/2019 23/12/2019 24/12/2019 25/12/2019 26/12/2019 27/12/2019
זכריה נחשון אביעזר לוזית גבעת ישעיהו גיזו
גבעת יערים כפר אוריה תרום בקוע מטע נוה שלום
  רמת רזיאל     מוצא עלית  
29/12/2019 30/12/2019 31/12/2019      
אדרת          
אשתאול          
           
צור הדסה 12 נגלות בתאום עם דודו נציג היישוב