דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

למוקד שירות לתושב 24/7 שעות ביממה נא חייגו:

02-9958801 / 8108*

לפניות דרך הווטסאפ: 052-7250801

כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000

 

לפניכם אלפון המועצה, ליצירת קשר ישירה עם האגפים, המחלקות ובעלי התפקידים השונים:
(לחצו על שם האגף לצפייה בבעלי התפקידים או השתמשו בחיפוש. ניתן לחפש שם אגף/מחלקה או שם בעל תפקיד)

לשכת ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה: 02-9958601

ניב ויזל
ראש המועצה
גלית דהן
ראש לשכת ראש המועצה
פיני תורן
עוזר אישי לראש המועצה
רוחמה חגמה
מזכירת לשכת ראש המועצה
חגית לדאני
מזכירה בלשכת ראש המועצה
עומרי מנשה
דובר המועצה

בטיחות בתעבורה

פקס בטיחות בתעבורה: 02-9958614

חיים עם שלם
קצין בטיחות בתעבורה ורכז נגישות
נאוה נתן
מזכירת מחלקת בטיחות בתעבורה
גדי סיידוף
אחראי מרכז תחבורה

לשכת סגני המועצה

פקס לשכת סגני המועצה: 02-9958714

שלומי מגנזי
סגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, צור הדסה ופרויקטים מיוחדים
בני אלירז
סגן ראש המועצה ומחזיק תיק הפיתוח, תברואה ואיכות הסביבה, רווחה וחברה וקהילה
דנה ביטון
מזכירת סגן ראש המועצה – בני אלירז
דורית יוסף סולימאני
מזכירת סגן ראש המועצה

לשכה משפטית

פקס לשכה משפטית: 02-9958603

עו״ד ורד כהן
יועמ"ש
זהבה כהן
מזכירת יועמ"ש
כרמית אלמליח
אחראית חוזים ערבויות וביטוחים
רבקה עשור
רכזת ועדות ערער

לשכת מנכ"ל

פקס לשכת מנכ"ל: 02-9958601

רחלי משה
מנכ"ל המועצה
עדי קמחי
עוזרת מנכ"ל
מרגלית ג'מו
מנהלת לשכת מנכ"ל

הון אנושי ושכר

ורדה ראובן
מנהלת אגף שכר
מרים ביטון
רכזת כוח אדם
ריקי אפריאט
רכזת כוח אדם
אביגיל שמריהו
רכזת כוח אדם
לירז פנחס לוי
מנהלת רווחת העובד

מנהלה

רונן אלמליח
מנהלן המועצה
יהודה אקוע
עובד מנהלה
חנניה נפתלי
עובד מנהלה

שרותים וטרינריים

פקס שרותים וטרינריים: 02-9958624

ד"ר גיל הכהן
מנהל השרות הווטרינרי
חנית ישראלי
מנהלת אדמיניסטרציה וכלביה

מבקר המועצה

פקס מבקר המועצה: 02-9958611

יואל ינון
מבקר וממונה תלונות הציבור
מרגלית ג'מו
מזכירת מבקר המועצה

כספים

גביה (ארנונה)

למוקד גביה התקשרו 02-9958911

פקס גביה (ארנונה): 02-9958617

בני צברי
מנהל מחלקת גבייה
סיגל אביטן
פקידת גבייה
שרה לוי
פקידת גבייה
לאה כהן
פקידת גבייה
בני אפרים
אחראי שומה

הנהלת חשבונות

פקס הנהלת חשבונות: 02-9958615

דניאלה חן
מנהלת חשבונות ראשי
שרי שאנן
הנהלת חשבונות
שמעון סויסה
הנהלת חשבונות
ליזו גנון
הנהלת חשבונות
יעל אפללו
הנהלת חשבונות
מיכל אסרף
הנהלת חשבונות

גזברות

פקס גזברות: 02-9958615

משה אוחיון
גזבר מועצה
יפעת חכמון
מנהלת לשכת גזבר
טלי מדמון
תקציבאית ראשית
שירן כהן
רכזת תב"רים
רועי גולדברג
עוזר גזבר ורכז "קולות קוראים"

מחלקת רכש

אילן
מנהל מחלקת רכש
אסתר אקוע
מזכירת מחלקת רכש

שירות ואסטרטגיה

פקס שירות ואסטרטגיה: 02-9958714

סיון כהן טופל
מנהל אגף שירות ואסטרטגיה
רחלי יצחק
מזכירת אגף

מידע ותקשוב

פקס מידע ותקשוב: 02-9958612


מנהל מחלקת מידע ותקשוב
רז חן
רכזת מידע ותקשוב
ברוך גולדשטיין
טכנאי מחשבים

הרשות לביטחון קהילתי

טל גורני
מנהל הרשות לביטחון קהילתי
יוכי אקריש
אחראית תחום חינוך
טליה עוקשי
רכזת קהילה

מחלקת וועדי יישובים

שרון כץ
מנהלת מחלקת וועדי יישובים

מינהל חינוך

פקס מינהל חינוך: 02-9958629

ניב בר גיא
ראש מינהל חינוך
סילבי אהרון
מנהלת התנדבות רשותית בחינוך וסיורי למידה במרחב
שגית בוחבוט
מנהלת הלשכה - מנהל חינוך

תיאום, תפעול ופיתוח מינהל חינוך

לירון אהרון
סגן ראש מינהל חינוך ומנהל מחלקת תאום, תפעול ופיתוח
קרן סיהו
רפרנטית הסעות ומאגרי מידע
אסתי יששכר
עוזרת גזבר ומנהלת הכנסות -חשבת חינוך
כנרת דקל
רכזת לוגיסטיקה ורכש
סמדר בשארי
הנהלת חשבונות ולימודי חוץ
עופרה דוד
מנהלת מדור תחזוקת בתי ספר וגנים

מחלקת בתי ספר יסודיים

אורה מרדכי
מנהלת מחלקת בתי הספר היסודיים ותכנית ניצנים

מחלקת פרט

ליטל סומך
מנהלת מחלקת פרט
ניצן אופנר
קצינת ביקור סדיר
דנה אלהרר
קצינת ביקור סדיר
אפרת שרוני
קצינת ביקור סדיר
מור מרדכי
קצינת ביקור סדיר
פיני יהושוע
חינוך מיוחד | רכז צמי"ד
רויטל אליהו
רכזת מאגרי מידע חינוך מיוחד וסל תרבות יישובית
איילת חזן
רכזת ועדות זכאות ואיפיון ומזכירת מחלקת פרט

גיל הרך

פקס גיל הרך: 02-9958629

מאיה אשכנזי
מנהלת מחלקת גנים
סימה אלמליח
רכזת מדור רישום גני ילדים ובתי ספר יסודיים
שאנל אדלר
רכזת צהרונים
פנינה כהן
מזכירת המחלקה
יעל פישמן
רכזת מעונות יום
שובל מזרחי
רישום

שירות פסיכולוגי חינוכי

פקס שירות פסיכולוגי חינוכי: 02-9958628

אפרת שהם
מנהלת השירות הפסיכולוגי החינוכי
צביה דקומנצי
מזכירת השירות הפסיכולוגי החינוכי

יחידת קידום נוער

שני כהן סיידוף
מנהלת קידום נוער
אביגיל נודל וינשטיין
מנהלת השכלה, קידום נוער
אסי משה
עובד קידום נוער
שחר דוד
עובדת קידום נוער
שוויקאר אבו חמדה
מנהלת השכלה, עין נקובא עין רפא
מהדי חלוואני
עובד קידום נוער

תפעול ופיתוח

פקס תפעול ופיתוח: 02-9958622

סיגל מסורי
מזכירת אגף
שרית עוזרי
מנהלת אגף פיתוח
עליזה משה
רכזת תיאום, בקרה ופיקוח בהרחבות
מירי דדון
רכזת תחום פיתוח יישובים
ניסן גלבוע
סגן מהנדסת לפרויקטים לאומיים ותאום תשתיות

מחלקת ביוב

יוסי לוי
מנהל מחלקת ביוב
אהוד שלו
מדור ביוב
גיל ניר
יועץ שטח במערך הביוב
סיגל מסורי
מזכירה
צמח עידו
אחזקת מערכות ביוב
גל אלי
אחזקת מערכות ביוב

אחזקת מבני ציבור ומוסדות חינוך

אבי יצחק
מחלקת אחזקת מבני ציבור ומוסדות חינוך
נח יצחק
איש אחזקת מבני ציבור
אתי ברששת
מזכירה ורכזת מוקד

חשמל

ניר מועלם
מנהל מחלקת חשמל
אדם וגימה
חשמלאי
בועז אליהו
חשמלאי
רז יהושוע
חשמלאי
יחיאל אלישע הראל
חשמלאי
שמוליק מטיאס
חשמלאי

מחלקת בינוי ותשתיות

אלדן שמואל
רכז תחום בינוי
אליעזר אהרון
רכז תחום תשתיות

אגף בטחון, עסקים, סביבה ותחבורה

פקס אגף בטחון, עסקים, סביבה ותחבורה: 02-9958625

משה סויסה
מנהל אגף בטחון, עסקים, סביבה ותחבורה
גילה כהן
מזכירת אגף בטחון, עסקים, סביבה ותחבורה
יאיר אברהם
סגן מנהל אגף ומנהל מחלקת רישוי עסקים ופיקוח

מחלקת פיקוח

הגר בן סימון
רכזת צח"י ופיקוח רשותי
בועז באטוט
מפקח רשותי
מוטי בן חמו
פקח רשותי
שלומי פחימה
מפקח רשותי
שמוליק שדה דחילקה
מפקח רשותי

תברואן

מאור מרחבי
תברואן המועצה

רישוי עסקים

מיכל ובר
רכזת רישוי עסקים

ביטחון וחירום

פקס ביטחון וחירום: 02-9958626

צפריר שיפמן
מנהל מחלקת בטחון וחירום
בתיה יוסף
מזכירת מחלקת בטחון וחירום
רן דנין
קב"ט עדולם
אלון קריאף
קב"ט המזלג
מג'די עוודאללה
מפעיל מחפרון
שמשון חי יוסף
אחראי מחסני חירום
ניב וקנין
קב"ט ההר
אביה פינטו
קב"טית שורק

מחלקת בטיחות

אבי קינן
ממונה בטיחות וגהות
אדמית ענפי
סגנית מנהל

המחלקה לקיימות ואיכות הסביבה

פקס המחלקה לקיימות ואיכות הסביבה: 02-9958625

לוי עזיז
מנהל המחלקה לקיימות ואיכות הסביבה
שני יצחק
מזכירת המחלקה לקיימות ואיכות הסביבה
מיכה אברהם
סגן מנהל המחלקה
דוד משה
אחראי אחזקה
מג'ד עוודאללה
עובד אחזקה
צדוק משה
נהג משאית
גרשון שרבני
נהג משאית
דוד אמסלם
נהג משאית

תחבורה

פקס תחבורה: 02-9958614

שמעון רונן
מנהל מחלקת תחבורה
ז'קלין פרץ
מזכירת מחלקה ומנהלת פניות תחבורה
שגיא אדרי
פקח הסעות
אבנר מרדכי
נהגים
אלון ג'מו
נהגים
אמויאל יאיר
נהגים
זוהר יוסף
נהגים
איציק אבגי
נהגים
אהוד עידו
נהגים
איציק גנון
נהגים
שמשון דוד
נהגים
שמעוון דהן
נהגים
שאול עצמי
נהגים
רפי סלוניקי
נהגים
ציון פתיחי
נהגים
עמוס רפאל
נהגים
עוזיאלי אלמקייס
נהגים
עוזי אלקיים
נהגים
סלמה סלמה
נהגים
מימון דהן
נהגים
מיכאל דוד
נהגים
מידד דוד
נהגים
ליאור הרוש
נהגים
יחיאל שרוני
נהגים
יגאל סולמני
נהגים
חנוך יפת
נהגים
זכריה דוד
נהגים
דרור ראובן
נהגים
גדי סיידוף
אחראי מרכז תחבורה
בני מיכאל
נהגים
אריאל ברינדר
נהגים
אחמד עבדאללה
נהגים
אורי לביא
נהגים
מנשורי יורם
נהגים

חברה וקהילה

פקס חברה וקהילה: 02-9958630

שלהבת מרכספולד
מנהלת אגף חברה
אופירה שרוני
מזכירת אגף

מחלקת נוער

פקס מחלקת נוער: 02-9958623

שירן אשרף מיכאלי
מנהלת מחלקת נוער
אביגיל חזן
מזכירה
רוית אביב
רכזת נוער ופרויקטים
קרן פרסי
רכזת תחום ב"פ בכפרים עין נקובא ועין רפא
ניצן פורת
רכזת נוער
איתי הברפלד
רכז נוער
עדי יחיאלי
רכז נוער
עדי ברטמן
רכז נוער

מחלקת תרבות וקהילה

יוכי פחימה
מנהלת מחלקת תרבות וקהילה

יד חריף


מנהל יד חריף
אפרת בוחבוט
מנהלת אדמיניסטרטיבית
מירי הללי
מזכירה יד חריף
דוברת רומי בטון
מזכירת מחלקת מוסיקה
אורלי בינדר
גבייה יד חריף
נירית שרון
רכזת המחלקה למחול
יפעת לוי בוחבוט
רכזת שלוחת עדולם
חגית פרייליך
רכזת שלוחת ההר

רכז המחלקה למוסיקה

מזכירת המחלקה לאקרובטיקה

רכזת מחלקת אמנות ותיאטרון

ספריה אזורית

פקס ספריה אזורית: 02-9958632

רבקה אליהו
מנהלת ספרייה
חגית אלון
ספרנית

המחלקה לשירותי דת ותרבות תורנית

פקס המחלקה לשירותי דת ותרבות תורנית: 02-9958639

ליאור אמויאל
מנהל המחלקה לשירותי דת
הרב גד אטיאס
ממונה על כשרויות ונישואין
כרמלה בוני
רשמת נישואין, מנחת בלניות ומדריכת כלות
דניאלה ישי
מזכירה
אסתר בוטה
מפקחת מקוואות

תחום קבורה

מוטי כהן
מנהל היחידה לתרבות יהודית ישראלית וניהול תחום הקבורה
דוד זרביב

קובי אטיאס
אחזקת מקוואות

כשרות

הרב גד אטיאס
ממונה על כשרויות ונישואין
מאור מרחבי
מנהל תחום כשרות
גולן גמו
מפקח כשרות
דניאלה ישי
מזכירה

מרכז צעירים

לבנת כהן פרץ
מנהלת מחלקת צעירים
אריאלה ראובני
רכזת חיילים משוחררים
אביבית קהתי- עובד
רכזת הורות צעירה, מרכז צעירים "יהודה"
שיר עופר
רכזת השכלה וסטודנטים

מחלקת ספורט

ליאת לאה נפתלי
מזכירת מחלקה
עוזי קאחו
מנהל מחלקת הספורט
אסף סלומון
רכז

מחלקת תיירות

פקס מחלקת תיירות: 02-9958619

רוני עירון
מנהלת מחלקת תיירות
ברק כץ
רכז פורומים במחלקת תיירות
רחל הראל
מנהלת מרכז הדרכה ופיקוח
ריקי מאירוביץ
רכזת שיווק ותיירות

רווחה

פקס רווחה: 02-9958641

הנהלת האגף

הדס דוד
מנהלת אגף הרווחה
נחמה יהושע
מנהלת מחלקה מדריכה ראש צוות
עדי בן דוד
מדריכה ראש צוות
מורן טובי
מדריכה ראש צוות
סוזן כהן
ראש תחום סדרי דין, מנהלת מרכז גישור

מזכירות וזכאות

שושנה עמוס
מזכירת אגף הרווחה
אורלי בוטה
מינהל וזכאות
עפרה בטאט
מנהל זכאות ויועצת מעמד האישה ושוויון מגדרי
אורית עזיז
מינהל וזכאות

תפקידים נוספים

דוד כהני
חשב האגף
חנניה צברי
רכז של"צ ותרומות
זהייה אברהים
רכזת משפחתונים מגזר ערבי
הילה יצחק
רכזת חירום
אסתי גלברג
רכזת ניצולי השואה
רוני שפרן
תכנית תעסוקה למשפחה
לירז נקי
רכזת צרכים מיוחדים
מירב שנקר
רכזת תוכניות למוגנות מינית
אילנית זהבי
מנהלת מרכז לילד ולמשפחה
אליצור מרדכי
מרכז היחידה לשלום הקשיש

צוות ישובים 1

אודיה שלומי
עו"ס צרכים מיוחדים: גבעת יערים, רמת רזיאל, כיסלון, צובה, זנוח, מחסיה
אליצור מרדכי
רכז היחידה להגנת הקשיש, רכז תחום וותיקים: רמת רחל (אורה, עמינדב, אבן ספיר- החלפה)
אסתי גלברג
רכזת ניצולי שואה: מבוא ביתר, מטע, בר גיורא, נס הרים, (נטף, נווה אילן, יד השמונה- החלפה)
הילה יששכר
עו"ס לחוק נוער: נטף, נווה אילן, יד השמונה, בית נקופה
ליאור שקד
מנהלת מרכז טיפולי רב תחומי: לוזית
צור ונטורה
עו"ס קהילתי עו"ס חירום, וותיקים: (גבעת יערים, בית נקופה- החלפה)
תמר גיגי
רכזת מועדוניות: צור הדסה (כפר אוריה- החלפה)
גאיה צריקר
מלווה לעו"ס, רכזת מרכז טיפולי ומרכז גישור ורכזת צוותי מוגנות

צוות ישובים 2

סוזן כהן
ראש תחום סדרי דין, מנהלת מרכז גישור ודיאלוג בקהילה
חנניה צברי
רכז תרומות, רכז של"צ: עין נקובא (גפן+תירוש -החלפה)
זהייה אברהים
משפחתונים רכזת: עין ראפה, דיר ראפת (עין נקובא- חוק נוער)
ליאור כץ
רכז יתד )צעירים( רכז וועדות תכנון טיפול
נטע גולן
עו"ס לסדרי דין, מתאמת התכנית הלאומית, רכזת מרכז קשר: הראל, מעלה החמישה, צרעה, נתיב הל"ה
קרן וילנר רוזנברג
עו"ס אלמ"ב, עו"ס צוות סדרי דין: אדרת, נווה מיכאל, אביעזר (רמת רזיאל, כסלון, צלפון – החלפה)
רותם גבאי
עו"ס להט"ב, עו"ס יתד: שריגים, צפרירים, נחושה, גבעת ישיעהו, עג'ור
סהר כהן ביטון
עו"ס צוות חוק נוער: זכריה, שדות מיכה, מגזר ערבי (חוק נוער). (זנוח, מחסיה- החלפה)

צוות ישובים 3

סיוון ליזרוביץ
עו"ס צמיד, רכזת תחום צרכים מיוחדים, עו"ס לחוק מש"ה, מודיעה בשורה מרה
מירב שנקר
תעוז, תרום, אשתאול, מסילת ציון
הילה יצחק
עו"ס אלימות במשפחה: שורש, שואבה, בית מאיר, ק.ענבים, צובה, בקוע. (טל שחר, נחשון- החלפה)
לירז נקי
עו"ס צמי"ד עין נקובא, עו"ס לסדרי דין
ליטל גיל
עו"ס צוות חוק נוער, אורה, עמינדב: אבן ספיר, מוצא, בית זית
ענת כהן
עו"ס התמכרויות: ישעי, נחם (אשתאול- החלפה)
ספיר צפרירי
נווה שלום, נחשון, טל שחר, צלפון, כפר אוריה

מרכז לילד ולמשפחה

ליאור שקד
MSW מנהלת המרכז הטיפולי הרב תחומי

מרכז גישור ודיאלוג

סוזן כהן
עו"ס קהילתית –מגשרת, מנהלת המרכז לדיאלוג קהילתי וגישור

מרכז וותיקי מטה יהודה

פקס מרכז וותיקי מטה יהודה: 02-9958648

פלורי דוד
מזכירה מרכז יום לקשיש
מירי איבלר
מנהלת מרכז יום לקשיש

ועדה לבניין ערים

פקס ועדה לבניין ערים: 02-9958640

ניסן גלבוע
סגן מהנדסת לפרויקטים לאומיים ותאום תשתיות
מיכל נברו אדלמן
סגנית מהנדסת וועדה
אדריכלית מיכל נאור ורניק
מהנדסת מועצה
קרן ברינדר
רכזת ישובים ופרויקטים
תרצה אוחיון
מזכירת אגף

מחלקת תכנון

פקס מחלקת תכנון: 02-9958640

מיכל נברו אדלמן
סגנית מהנדסת וועדה
עופר אליהו
בודק תוכניות תב"ע
יעל שלום
מזכירת מח' תכנון ושמאות
טלי נאור
בודקת תכניות תב"ע
אושרת אסולין
בודקת תכניות תב"ע

המחלקה לרישוי בנייה

ברכה פפויפר
מנהלת רישוי
נטלי דהן
מזכירת ועדה
מורן נסים
בודקת בקשות רישוי
אסתי ברוך
בודקת בקשות רישוי
טל שפיר
בודקת בקשות רישוי
אריאל אליהו
מידען

המחלקה לפיקוח ובנייה

נופית נוימן
מנהלת מח' פיקוח ובנייה
גל ביטון
מזכירה
רן סרי
מפקח בנייה
רן שפי
מפקח בנייה
רז אמויאל
מפקח בנייה
דר וקנין
מפקח בנייה

חברה כלכלית

פקס חברה כלכלית: 02-9958643

רונן קליין
מנכ"ל החברה הכלכית לפיתוח מטה יהודה
אורלי חביבי
מנהלת לשכה
חיה רפפורט
הנהלת חשבונות חברה כלכלית
פולינה אורנוב
חשבת
נתנאל הדר עוז
מהנדס חברה
עומרי פורמבה
מהנדס חברה
ערן אמזלג
מנהל אזור תעשיה
מטה יודע חדש! חדשות ועדכונים חמים שרלוונטיים אליך, לחץ כאן להרשמה לעדכונים.
מתאים לי