דלג לתוכן העמוד

שמי הילה אפללו, אני אימא לנועם, אורי ואופק,, נטורופתית ומרצה מנוסה לרפואה משלימה, פסיכולוגיה חיובית, מיינדפולנס ועוד. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית. לימודי הנטורופתיה כללו התמחות בת שנתיים בבית חולים אסף הרופא, במחלקה לרפואה משולבת (טבעית וקונבנציונלית). הכשרתי נטורופתים במכללות לרפואה משלימה (באוניברסיטה הפתוחה, ובסמינר הקיבוצים). אני חוקרת ועוסקת באכילה רגשית ודימוי גוף, מלמדת יוגה, מדיטציה, פסיכולוגיה חיובית ומניעת שחיקה. מציעה סדנאות בתחומים אלה, הן לאירועים פרטיים והן לארגונים גדולים.

הייתי הבעלים של חברת קייטרינג איטלקית נוטפת שמנת, שהפכה בהדרגה לסדנאות בישול בריא.

התחלתי את המסע שלי כמעשנת כבדה, מכורה לדיאט קולה וקפה. נגמלתי לאט לאט מההרגלים האלה. כל שנה הצלחת שלי נראתה אחרת, תוך כדי תהליך ניסוי וטעייה נרחב. כך מצאתי את תוכנית התזונה המתאימה לי ביותר.

אני מלמדת את שיטת ״תזונת הניקוי האדומה״ כבר למעלה מעשור, ותלמידי הם אלה שעודדו אותי לכתוב את הספר "The Red Detox Diet", שהיה רב מכר באמזון.

חזרנו השנה לישראל אחרי 3.5 שנים של רילוקיישן בדבלין, אירלנד, שהיה מסע משמעותי מעבר לים ולתוך עצמי. בזמן השהות באירלנד כתבתי את הרומן הראשון שלי ״המקשיבה״ שיצא לאור עם שובנו לישראל.


שעות פתיחה

לפי תאום מראש

מטה יודע חדש! חדשות ועדכונים חמים שרלוונטיים אליך, לחץ כאן להרשמה לעדכונים.
מתאים לי