דלג לתוכן העמוד

היי אני אודליה, נשואה לאבי ואמא לאביגיל דניאל ואיתמר .
אני ביולוגית בנשמתי- בתואר השני התמחיתי בחקר הריון סוכרתי ובמצבים דלקתיים בגוף , למדתי גם וטרינריה ונטורופטיה והיום מטפלת בתזונה, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה תוספי תזונה ופרחי באך. כל חיי אני בריאה, אך לאחר לידת בכורתנו (הייתי בת 37) היתה לי 'נפילה' בתפקוד פעילות בלוטת התריס. אחר כך עברתי הפלה והתגלתה אצלי  ציסטה בשחלה.
הבשורה מפחידה: מחלה כרונית. ככה כל החיים? הרופאים המבוהלים סירבו לאפשר לי להכנס שוב להריון מחשש ל'קרטיניזם' של העובר (='טפשת' חמורה) או שבכלל לא אצליח להכנס להריון.... הם ניסו לאלץ אותי להתחיל ליטול את תחליפי הורמוני לבלוטה שאותם, מרגע שהתחלת, נוטלים כל החיים.
ביקשתי חודש אחד. חודש שבו, בעזרת שלל שיטות ריפוי טביעיות, אחרי הרבה מחקר שערכתי יצאתי מהאיזור האדום בגרף.
כמה שנים אחר כך, ילדתי עוד פעמיים, התריס שלי נהדרת, והילדים שנולדו 'תחת סיכון' היום משוחחים בשתי שפות לפחות ומקסימים אותנו בחוכמתם.

מתוך ההיכרות שלי עם עולם הרפואה הקונבנציונלית, אני מכבדת ומוקירה אותה- אך יודעת שלעתים גם הכלים שלה מוגבלים. בעיקר בתחומים הנוגעים לקשר בין הגוף לנפש. מערכת החיסון והמערכת ההורמונליות רגישות מאד למצבי סטרס נפשי ופיזי שבו אנו שרויים באופן כרוני.

כיום אני מתמחה בטיפול בנשים החוות חוסר איזון הורמונלי, מתוך כבוד לגוף ולנפש השוכנת בו, היודעת את מסלול הריפוי שלה.
אני מאמינה כי המזון לנפש חשוב עשרות מונים מהמזון הפיזי, ועל כן מאד מאוזנת בגישתי עם מטופלות: זוכרת שבסוף מספרים הם לא המדד וויטמינים הם לא המזון.

בעזרת אבחון בגלגל העין (אירידיולוגיה), כפות הרגליים (רפלקסולוגיה) וכמובן בעזרת בדיקות הדם אני מתאימה את התזונה המתאימה אישית לכל מטופלת, בשילוב תוספים, פרחי באך וצמחי מרפא.


שעות פתיחה

א-ה 0800-2000 ו וערבי חג 0800-1400 חג ושבת סגור

מטה יודע חדש! חדשות ועדכונים חמים שרלוונטיים אליך, לחץ כאן להרשמה לעדכונים.
מתאים לי