תושבים יקרים,

כחלק משיתוף הציבור אנו גאים להשיק את אתר האינטרנט החדש של אזור התעשייה הר-טוב ולהנגיש לכם את כל המידע הרלוונטי אודות אזור התעשייה.

מועצה אזורית מטה יהודה היא המועצה בעלת מספר היישובים הגדול ביותר בישראל - 58 יישובים, ושטחה משתרע מירושלים במזרח לכיוון השפלה במערב.

מיקומה המרכזי של המועצה והיכולת שלה לייצר שיתופי פעולה במרחב הפכו את מטה יהודה לאחת המועצות החזקות והמתפתחות בישראל שפועלת במגוון שיתופי פעולה במרחב.

אזור התעשייה הר-טוב מהווה סמל לשיתוף הפעולה האזורי אותו מקדמת מטה יהודהעם עיריית בית שמש.

אזור התעשייה מהווה עוגן משמעותי של צמיחה, תעסוקה וכלכלה, מביא לפתיחת מקומות תעסוקה חדשים, להגדלת הכנסות הרשות, לשיפור ברמת החיים ובמתן השירותים לתושבים, ולהנעה של המערכת הכלכלית האזורית.

לצד קידום תכניות פיתוח, הרחבות חדשות, חיזוק היישובים, פיתוח מבני ציבור וחינוך, והקמת מערך כבישים ותשתיות, אנו פועלים כל העת לפיתוח חיזוק והרחבת אזור התעשייה הר-טוב, לפיתוח מקומות תעסוקה ויצירת מקורות הכנסה נוספים.

לאזור התעשייה הר-טוב תפקיד חשוב להבטחת החוסן הכלכלי של המועצה שלנו לשנים הבאות. פיתוחו ושגשוגו יאפשרו לנו לספק שירותים משמעותיים ואיכותיים לתושבים, להשקיע בחינוך, בתשתיות, בתרבות ברווחה ובפיתוח הקהילות שלנו במועצה.

אזור תעשייה הר-טוב מתרחב ומתפתח במהירות, והפך לאחד המבוקשים באזור. השטחים שאנו מציעים באזור התעשייה משווקים במהירות, ויזמים חדשים מגיעים אלינו, לצד יזמים קיימים שמרחיבים עסקיהם ופעילותם באזורנו.

אני קורא ליזמים, תעשיינים וסוחרים - בואו והצטרפו עוד היום למאות העסקים שנהנים מדי-יום מהיתרונות הברורים של אזור התעשייה הר-טוב.

ולכם, תושבי מטה יהודה, בית שמש, ירושלים והאזור- אני מזמין אתכם לבוא לבקר, לקנות ולחזק את מיטב העסקים באזור התעשייה הר-טוב המספקים שירותים איכותיים ומגוונים לתושבי מטה יהודה, בית שמש והסביבה.

ניב ויזל,
ראש המועצה האזורית מטה יהודה